Alle behandelingen
Ingrepen aan lichaam, borsten, gezicht en haar, met duidelijke prijzen en een eerlijk herstelplan.
Gezicht
Neuscorrectie
Neuscorrectie in Istanbul vanaf € 2.850 all-in
vanaf € 2.850Facelift
Facelift in Istanbul
Persoonlijke offerteHalslift
Halslift in Istanbul vanaf € 2.950 all-in
vanaf € 2.950Voorhoofd- en slaaplift
Voorhoofd- en slaaplift in Istanbul
Persoonlijke offerteWenkbrauwlift
Chirurgische wenkbrauwlift in Istanbul vanaf € 2.450 all-in
vanaf € 2.450Ooglidcorrectie
Ooglidcorrectie in Istanbul vanaf € 2.200 (boven of onder), beide vanaf € 2.550, all-in
vanaf € 2.200Amandelogen (fox eye)
Amandelogen (fox eye) in Istanbul
Persoonlijke offerteFlaporencorrectie
Flaporencorrectie (otoplastiek) in Istanbul vanaf € 2.300 all-in
vanaf € 2.300Kuiltjes laten maken
Kuiltjes in de wangen laten maken in Istanbul
Persoonlijke offerteWangvet verwijderen (bichectomie)
Wangvet verwijderen (bichectomie) in Istanbul
Persoonlijke offerteBorsten
Borstvergroting
Borstvergroting met implantaten in Istanbul vanaf € 3.150 all-in
vanaf € 3.150Borstlift
Borstlift (mastopexie) in Istanbul vanaf € 2.850 all-in (normaal € 3.750)
vanaf € 2.850Borstverkleining
Borstverkleining in Istanbul
Persoonlijke offerteGynaecomastie-operatie
Gynaecomastie (borstvorming bij mannen) laten verhelpen in Istanbul vanaf € 2.750 all-in
vanaf € 2.750Lichaam
Buikwandcorrectie
Buikwandcorrectie (abdominoplastiek) in Istanbul vanaf € 2.950 all-in
vanaf € 2.950Liposuctie
360° liposuctie in Istanbul vanaf € 2.300 all-in
vanaf € 2.300Mommy makeover
Mommy makeover in Istanbul voor € 4.750 (normaal € 6.350)
vanaf € 4.750Brazilian butt lift (BBL)
Brazilian butt lift in Istanbul vanaf € 3.050 all-in
vanaf € 3.050Armlift
Armlift in Istanbul vanaf € 2.800 all-in
vanaf € 2.800Dijbeenlift
Dijbeenlift in Istanbul vanaf € 2.650 all-in
vanaf € 2.650Lipofilling
Lipofilling in Istanbul vanaf € 2.050 all-in
vanaf € 2.050Intieme chirurgie
Schaamlipcorrectie (labiaplastiek) en vaginaverstrakking in Istanbul
Persoonlijke offerteNiet-chirurgisch
Neuscorrectie zonder operatie
Neuscorrectie zonder operatie in Istanbul
Persoonlijke offerteLipfiller
Lipfiller in Istanbul met hyaluronzuur
Persoonlijke offerteJawline filler
Jawline- en kinfiller in Istanbul
Persoonlijke offerteTraangootfiller
Traangootfiller in Istanbul
Persoonlijke offerteMesotherapie
Mesotherapie in Istanbul voor huidkwaliteit en haar
Persoonlijke offerteBehandeling overmatig zweten
Overmatig zweten van oksels, handen of voeten behandelen in Istanbul met botulinetoxine
Persoonlijke offerteHaar
Haartransplantatie
Haartransplantatie in Istanbul vanaf € 1.650 inclusief hotel en vervoer
vanaf € 1.650Wenkbrauwtransplantatie
Wenkbrauwtransplantatie in Istanbul
Persoonlijke offerteBaardtransplantatie
Baardtransplantatie in Istanbul
Persoonlijke offerteTandheelkunde
Tandimplantaten
Tandimplantaten in Istanbul
Persoonlijke offerteZirkonia kronen
Zirkonia kronen in Istanbul
Persoonlijke offertePorseleinen facings
Porseleinen facings (veneers) in Istanbul
Persoonlijke offerteHollywood smile
Hollywood smile in Istanbul
Persoonlijke offerteTanden bleken
Tanden bleken in de praktijk in Istanbul
Persoonlijke offerteBegin met een gratis beoordeling
Stuur je foto's via WhatsApp en ontvang een schriftelijk plan met een vaste prijs.